Gadżety reklamowe to podstawowy atrybut każdej szanującej się firmy. Aby miło zaskoczyć swoich kontrahentów oraz potencjalnych klientów, warto wręczyć im podczas spotkania upominek, który nie tylko przypomni o firmie, ale też będzie użyteczny.

9-diodowa latarka Jewel LED, latarka spark led

Dobrym pomysłem na gadżet firmowy jest latarka (najlepiej ledowa). W naszej ofercie dostępnych jest kilka latarek tego typu ( w tym latarka spark led, którą można kupić w kilku kolorach czy 9-diodowa latarka jewel led). Latarka ledowa jest bardzo uniwersalnym gadżetem, który przyda się zarówno mężczyznom, jak i kobietom.  Z myślą o przedsiębiorcach, którzy działają w branżach związanych z przemysłem ciężkim i maszynowym, stworzyliśmy specjalną grupę narzędzi ręcznych, które są równocześnie gadżetami firmowymi.

Scyzoryk 11-funkcyjny z latarką LED, Scyzoryk 7-funkcyjny Erfurt

Scyzoryki i narzędzia Scyzoryk przyda się podczas każdej wyprawy do lasu czy na wakacje. Wszystkie narzędzia pod ręką nie tylko dają poczucie komfortu psychicznego, ale mogą też okazać się wyjątkowo użyteczne w codziennym życiu. W naszej ofercie znaleźć można na przykład scyzoryk 11-funkcyjny z latarką led czy scyzoryk 7-funkcyjny erfurt. Takie narzędzie może okazać się przydatne każdemu.

W ofercie naszej firmy znajda państwo szeroką gamę narzędzi i akcesoriów dla rowerzystów. W szczególności polecamy zestaw narzędzi do roweru z firmowym logo. W trosce o bezpieczeństwo rowerzystów warto wręczyć im kamizelki odblaskowe.

Dziecięca kamizelka odblaskowa, kamizelka odblaskowa, pomarańczowa

W naszej ofercie znajduje się dziecięca kamizelka odblaskowa oraz kamizelka odblaskowa, pomarańczowa, przeznaczona dla osób dorosłych. W ofercie naszej firmy znaleźć można również inne, równie przydatne i użyteczne gadżety. Najważniejsze z nich to: – narzędzie wielofunkcyjne feat – zestaw narzędzi dense – ołówki stolarskie. Każdy z powyższych produktów charakteryzuje się trwałością oraz dobrą jakością wykonania. W celu złożenia zamówienia na gadżety reklamowe z logo firmy, prosimy o kontakt z działem sprzedaży. Posiadamy bogatą ofertę użytecznych przedmiotów, które mogą stać się przydatnymi, firmowymi gadżetami. Zapraszamy do podjęcia współpracy.