Upominki ze skóry jako ciekawe rozwiązanie reklamowe!

Firma PromoGoods oferuje klientom najwyższej jakości upominki ze skóry naturalnej oraz skór ekologicznych, które są coraz chętniej wybierane przez firmy jako gadżety reklamowe dla kluczowych klientów. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo zarówno wizytownik Purse (czarny), jak i etui na dokumenty (brązowy), etui na klucze czy etui na karty kredytowe.

Etui na klucze, dokumenty czy wizytówki

Wszystkie produkty wykonane zostały ze skór oraz skór ekologicznych najwyższej jakości. Dzięki oferowanym przez nas usługom dodatkowym mogą Państwo również zamawiać gadżety z promocyjnymi nadrukami, grawerowane czy haftowane. Nasze gadżety reklamowe doskonale się sprawdzą jako promocyjne upominki czy symboliczne prezenty dla Państwa kontrahentów.

Upominki ze skóry to chętnie wybierane stylowe gadżety. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo zarówno etui podwójne (brązowy), jak i etui na dokumenty (czarny), które są chętnie wybierane także jako prezenty dla wyróżniających się pracowników firmy. Równie popularne są artykuły reklamowe, które można wykorzystać na co dzień.

W naszej ofercie znalazło się etui na karty kredytowe Classic, idealne do noszenia kart kredytowych i płatniczych, do naszej oferty produktowej dołączyliśmy także niezwykle praktyczny gadżet, jakim jest etui na klucze skórzane z zamkiem (brązowy).

Etui na klucze skórzane z zamkiem brązowy i czarny

Wiemy, jak ważny jest porządek w torebce, dlatego nasze etui na karty kredytowe Simple będzie idealnym prezentem dla pań, które w swojej torbie noszą jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Coraz chętniej klienci wybierają także etui na klucze skórzane (brązowy). Wszystkie produkty oferujemy w oryginalnych opakowaniach i pudełkach.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszelkie produkty reklamowe ze skóry, których Państwo poszukują

Do cen netto, podanych bezpośrednio przy produktach, należy dodatkowo doliczyć koszt wykonania znaków firmowych i logo. Dzięki temu każde skórzane etui (na klucze, dokumenty czy karty płatnicze) będzie reklamowym prezentem, kojarzącym się z Państwa firmą.