Długopisy reklamowe z nadrukiem

Jedną z form reklamy jest umieszczanie na różnych przedmiotach codziennego użytku – nazwy, znaku, loga firmy czy sloganu reklamowego. Idealnym narzędziem przeznaczonym do tego celu jest długopis. Gadżet ten przypomina jego użytkownikowi o firmie, jej produktach oraz oczywiście oferowanych usługach. Długopis reklamowy znakomicie działa na podświadomość, co pozwoli na utrwalenie przekazu reklamowego.

Cena długopisów reklamowych

Zaletą tego rodzaju produktów promocyjnych, jest również ich niska cena. Do jednych z najpopularniejszych gadżetów reklamowych należą długopisy reklamowe z nadrukiem. Już za kilkadziesiąt groszy możecie Państwo mieć unikalny gadżet dla pracowników, klientów czy kontrahentów. Najtańsze długopisy reklamowe z nadrukiem znajdują się w naszym sklepie!

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem są doskonałą reklamą zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na maksymalnej jakości gadżetów reklamowych. Swoją rolę pełnią doskonale na aukcjach, targach firmowych, konferencjach oraz jako dodatki do drobnych paczek upominkowych.

Nadruki wykonujemy tylko na naszych produktach, które oferujemy w dwóch rodzajach – okrągłe o wygodnym uchwycie bądź kwadratowe. Każdy z naszych produktów wyróżnia się różnorodną kolorystyką. Ponadto nasze produkty są również wygodne w użytkowaniu. Ma to znaczenie zwłaszcza przy długotrwałym trzymaniu długopisu w ręce.

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem

Przy wykonywaniu nadruku wykorzystujemy technologię tampodruku. Wdrożymy dowolny, zaproponowany przez Państwo napis reklamowy, bądź inną grafikę. Dokonamy tego tanio i z najwyższą dokładnością. Jeżeli Klient sobie tego życzy nasi projektanci stworzą design długopisu.

Zamawiając w naszym sklepie długopisy reklamowe z nadrukiem cena z pewnością będzie odpowiednia. Jeszcze przed dokonaniem usługi i wysyłką ustalimy szczegóły transakcji. Długopisy z nadrukiem są najbardziej użytecznymi upominkami marketingowymi we wszystkich branżach. Dzięki tym gadżetom przekaz najtaniej i jednocześnie skutecznie trafi do klientów. Warto o tym pamiętać. Zapraszamy do zakupów.